Depotürk ve Temsil Etmiş Olduğu Markalar İçin Logo ve Materyal Kullanım Şartları

Kuruluşumuzun kendisine ait veya kuruluşumuz tarafından temsil edilen markalara ait marka ve logo kullanımına ilişkin kullanım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

1- Depotürk Bilişim Teknolojileri A.Ş. tescilli markaları için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir. Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

​2- Depotürk Bilişim Teknolojileri A.Ş. tarafından temsil edilen tüm markalar için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir. Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

3- Web sayfasına yerleştirilen logoya ilgili markanın web sitesi linklenmelidir. Logoya tıklanıldığında Depotürk veya Depotürk ‘e ait yerel web sitesi, yerel web sitesi bulunmaması durumunda global web sitesi yeni sayfada açmalıdır. (Örnek : Billion Logosuna tıklanıldığında www.billion.com web sitesinin açılması gibi) İlgili web siteleri www.depoturk.com adresinde markalar bölümünde verilmiştir.

4- Depotürk markalarının veya Depotürk tarafından temsil edilen markaların Kartvizit, Antetli Kağıt veya reklam gibi mecralarda kullanılması gerektiğinde satis@depoturk.com adresine bilgi maili atmanız yeterlidir.

5- Depotürk ‘e ait veya Depotürk tarafından temsil edilen markaların kullanımı hiçbir şekilde markanın temsili, ilzamı ve diğer haklarının kullanımı konusunda yetki alınmış olduğunu göstermez.

Bu amaçla ayrıca Depotürk İş Ortağı Sözleşmesi imzalanması gerekir.

Depotürk Bilişim Teknolojileri A.Ş.